خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
خريد خودرو باما

خريد خودرو باما

ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا جور 3 را بر عهده دارد


ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا دسته 3 را بر عهده دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا دسته ۳ از کابین دوچندان عجیبی بهره‌مند است به طوری که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد نیست و تمامی امور توسط یک صفحه نمایش پهناور کنترل میگردد . در ادامه با زومیت ملازم باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این اتومبیل آگاه گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تسلا ( Tesla ) به اتخاذ ایده‌های طراحی غیر معمول برای خودروهای خویش آوازه داراست و این رویه به طراحی داخلی تولید ها این مجموعه هم سرایت نموده است . در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های داخل کابین با نمایشگری وسیع به هیچ عنوان معمول وجود ندارد ; ولی تسلا این منش را برای جدید‌ترین محصول خود در پیش گرفته است ; جور 3 برای ساخت انبوه در بازار انگیزه گذاری شده است . طبق خبر‌ها پخش شده کمپانی ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین جور 3 را برای تسلا تولید خواهد کرد .

تسلا TESLA

سایر تولیدها تسلا نظیر دسته اس هم از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خویش منفعت می برند و به همین علت تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در مدل ۳ امری عجیب و بدور از انتظار نبود . طراحی داشبورد دسته ۳ به گونه‌ای آتی گرایانه تاسیس شده است چون‌ هیچ مدل مانیتور یا این که نشان‌دهندی در برگه کیلومتر پشت فرمان وجود ندارد . تمام اوامر و داده ها توسط نمایشگر افقی در جهت راست راننده در دست گرفتن و سناریو داده می گردند .

رویتر گزارش داده است که تسلا شرکت ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مورد بهره در خودروی نوع ۳ خود تعیین کرده است . این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK , شرکتی که نمایشگرهای بزرگ مورد استفاده در مدل‌های اس و ایکس تسلا را مهیا می کرد , را مناسب تشکیل داد نمایشگر‌ها دلخواه و ارزان خودروی مدل ۳ ندانسته است و ال‌جی تجهیزات بیشتری در این باره در چنگ تسلا قرار داده است .


گونه سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا در مورد منفعت از نمایشگر‌های بزرگ به عنوان صرفا ابزار اکران داده ها به سرنشینان , تیتر کرده که‌این موضوع هنوز در دست توسعه است و در مرور عصر از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در جهت بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد داد .

تسلا TESLA

به حیث شما تعیین کمپانی ال جی برای تأمین ورقه نمایش‌های مدل سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر می‌توانند خوب تر از ال جی عمل کنند؟
خودرو فروش فوري


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 9:20 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 47

پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای محل ورود و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خود سفارش داده است که برای توربوشارژر زیاد مطلوب است . هرچند بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نمی‌باشد البته ممکن است که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . در ادامه با زومیت ملازم باشید تا از طرح نو مزدا مطلع شوید .

آیفون 7 با ضمانت نامه اصلی امتحان لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
نهایی باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ باز می گردد که مربوط به نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می کنید , است ( RX - 8 که همواره یاد پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , اما هیچ وقت توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان طرفداران خود را با طرح‌های مفهومی جدید و شایعات در امر برگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت می کنند , ولی اغلب وقت ها به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی دوچندان از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار جلوگیری به کار می آید .

مزدا

ولی اخیراً مزدا به خودروسازان نشان بخشید که با تغییرات در پباده سازی می‌تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به خودرو بیفزاید , براین اساس امیدها مقداری قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به ثبت رسیده و یکسری هفته گذشته در معرض عموم قرار گرفته است , نشان میدهد که بده بستان طرح ( layout ) هوای محل ورود و گاز خروجی میتواند برای نصب توربو شارژر بسیار کارآمد باشد . پباده سازی تازه , راهگاه خروجی هوا ( یا گازهای حاصل از احتراق ) را در بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه ورودی هوا را هم به صورت مستقیم و از پایین محیط موتور پیش بینی نموده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ سکو نسبت به طرح قدیم تغییر تحول چیدمان داشته است . این نتیجه مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده‌است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده‌است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میشود و بعد از روش یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل می گردد . این عمل موجب پاسخ پرسرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می‌شود . البته اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .


پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای رجوع و برگشت مجدد پیشرانه‌های دوار وجود ندارد . مانع ها بسیاری برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی صورت موجود است , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را سر در گم نموده است . این در حالا است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک می نماید . این شرکت به کوچک سازی دوری ناپذیر پیشرانه پیستونی کمک شایانی می‌کند و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز ایجاد خواهد شد و بهبود مصرف سوخت سوای کاهش توان پیشرانه در دستور کار قرار خواهد گرفت .


خودرو فروش فوری


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 0:54 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 44

هیوندای قصد ساخت ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست


هیوندای قصد ساخت ۲۶ خودروی سبز را تا سال ۲۰۲۰ دارااست
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
‌هیوندای اعلام کرده است که در ادامه‌ی معرفی تولید ها کم‌مصرف و تمیز , تا سال ۲۰۲۰ , ۲۶ گونه خودرو دوستدار محفظه زیست را به تولیدات خود طولانی تر خواهد کرد . با زومیت همپا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لابه‌لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار

هیوندای موتورز , کمپانی مادر خودروسازان کیا و هیوندای , تصمیم گرفته تا در قدمی بلند , ۲۶ جور ماشین دوستدار گوشه و کنار زیست را که اصطلاحا خودروهای سبز نام دارا‌هستند را به سبد تولیدات خود اضافه کند . در رخ عملی شدن این تصمیم هیوندای تبدیل به یکی‌از مهمترین بازیگران در عرصه‌ی خودروهای سبز خواهد شد بطوری که فقط تویوتا سهم بیشتری در این بازار را از هیوندای خواهد داشت .

بیش تر شدن ۲۶ دسته خودروی دوستدار محیط زیست , تاثیر زیادی در گسترش بازار این خودروها خواهد داشت , دست کم ۱۲ جور از آن ها هیبریدی , شش نوع هیبریدی افزونه , دو جور سلول سوختی و دو گونه هم تمام الکتریکی خواهند بود . در صورتی‌که این خودروها با استقبال خیر و خوبی از طرف مشتریان مواجه شوند , کیا و هیوندای سقف تولید را به ۳۰۰ هزار دستگاه در سال خواهند رساند که در مقایسه با تیراژ ایجاد ۴۳ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۵ رشد قابل توجهی خواهد بود . دست‌کم ۱۱ دسته از این ۲۶ اتومبیل توسط کیاموتورز ساخت خواهند شد که کراس اوور Niro که بتازگی پرده‌برداری شده , نیز یک کدام از آنها است . هیوندای نیز قصد دارااست تا با سه گونه‌ی هیبریدی , پلاگین هیبرید و برقی ایونیک به رقابت بدون واسطه با پرفروش‌ترین خودروی سبز دنیا یعنی تویوتا پریوس بپردازد . لی کی سانگ رئیس بخش موتورهای سبز هیوندای در این سمت اذعان کرد :

برای کاهش هزینه‌ها این خودروها در بخش فنی اشتراکات اکثری با یکدیگر خواهند داشت , برای مثال تمامی آن ها از الکتروموتورهایی با قطر یکسان استفاده خواهند برد . برای تغییر‌و تحول در قدرت خروجی نیز تنها کافیست که از سیم پیچی‌های متفاوتی در موتورها بهره کرد . واحد کنترل موتورها هم یکسان بوده و همگی آنان از یک موفقیت مدار چاپی استاندارد سود خواهند برد .

تبدیل شدن هیوندای از یک بازیگر کوچک به یک کدام از تاثیرگذارترین‌ خودروسازان این عرصه در عین این‌که گام اساسی و بزرگی محسوب میشود , برای این خودروساز کره‌ای ریسک‌‌هایی هم به یار و همدم دارد . بها سوخت در آمریکا حالا به کمترین اندازه خویش در ۱۲ سال پیشین رسیده است که‌این کاهش بها سبب کاهش فروش خودروهای برقی و هیبریدی در آمریکا و حتی در اروپا شده‌است . چه بسا تویوتا هم پیش بینی نموده است که سوخت ارزان ارزش فروش دسته پریوس را نیز کاهش خواهد اعطا کرد . در‌حالتی که همین پروسه ادامه یابد حالت برای هیوندای سخت‌تر نیز خواهد شد .

hyundaiioniq5

hyundaiioniq4

hyundai

hyundaiioniq2

hyudaiioniq


بازس
خرید و فروش خودرو و لوازم جانبی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 23:20 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 62

خلافی اتومبیل را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟


خلافی اتومبیل را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
خلافی اتومبیل یا همان جریمه‌ها ارشاد و رانندگی را چطور از وب مشاهده و پرداخت کنیم؟ این سوالی است که برای بخش اعظمی از رانندگان به وجود می آید . مخصوصا کسانی که نمی‌خواهند وقتشان در رفتن به دفتر ها پلیس+۱۰ گرفته شود . یاروهمدم زومیت باشید تا با استراتژی اینترنتی مشاهده و پرداخت خلافی اتومبیل که زیر حیث ارشاد و رانندگی پلیس راهور آشنا گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
خلافی خودرو یا جریمه‌ها ارشادوراهنمایی و رانندگی را بایستی در اسرع وقت پرداخت کرد تا مبالغ جریمه‌ها دو برابر نشود . برای مشاهده خلافی ماشین و پرداخت آن دو راه هست .

اولیه این که به صورت حضوری در دفتر ها پلیس‌+۱۰ حاضر شده و قبض جرایم رانندگی را اخذ کرده و پرداخت کرد .

دوم این‌که در سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس پند و رانندگی ( راهور ) وارد شده و میزان خلافی ماشین یا این که جریمه‌ها راهنمایی و رانندگی را مشاهده کرده و به طور آنلاین پرداخت کرد .

درپی با سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس ارشاد و رانندگی آشنا می‌شویم .

برای ورود به سامانه استعلام تخلفات رانندگی پلیس راهور بایستی ابتدا وارد وبسایت این سامانه به آدرس ( http : //estelam . rahvar120 . ir ) گردید . زمانی وارد این سامانه گردید ورقه تحت برای شما به نمایش در می آید .

سامانه تخلفات رانندگی پلیس ارشادوراهنمایی و رانندگی

برای اطلاع از تعداد و مبالغ تخلفات رانندگی خود شماره بارکد پستی ۸ رقمی در پشت کارت ماشین را در فریم متبوع وارد کنید . محل این بارکد را در تصویر تحت تماشا می‌کنید .

بارکد پستی ۸ رقمی کارت خودرو

بعداز ورود بارکد پستی ۸ رقمی کارت خودرو , کد امنیتی داخل تصویر را وارد کرده دکمه «جستجو» را کلیک کنیدتا وارد صفحه‌ای به شکل و شمایل تصویر ذیل شوید . ( در صورتی اطلاعات وارد شده درست نباشد یا این که این که تخلفی در سامانه نباشد ورقه فوق سناریو داده نمیشود . )


سامانه تخلفات رانندگی پلیس راهور

در این صفحه میتوانید در کادر مربع کنار هر تخلف آن را انتخاب کرده و با کلیک روی دکمه «پرداخت» وارد فرایند پرداخت شوید .

در تراز آنگاه صفحه‌ای نظیر تصویر تحت به شما نمایش داده می شود که شماره فاکتور شما در آن درج شده شده است .

پرداخت خلافی اتومبیل

اکنون روی دکمه «پرداخت آنلاین» کلیک فرمایید تا به ورقه بعدی بروید .

ورقه پرداخت خلافی خودرو خزانه ملی

درین کاغذ داده ها کارت بانکی عضو عجله را وارد کرده و بعداز بررسی پذیرش وارد صفحه‌‌ی بعدی گردید .

پرداخت خلافی اتومبیل

با کلیک روی دکمه «تأیید پرداخت قبض» وارد کاغذ رسید پرداخت می‌شوید .

رسید پرداخت خلافی خودرو

حال میتوانید روی چاپ رسید کل قبوض کلیک نمائید تا برگه پرینت داده ها برای شما نمایش داده شود .

رسید پرداخت خلافی ماشین

هم اکنون خلافی خودروی شما پرداخت داده شده و در به‌روزرسانی بعدی سامانه یعنی حدود یک ساعت تا ۱۰ روز دیگر از تعداد و میزان تخلفات شما تمیز می شود .
بازسازی مجدد
خريد و فروش قيمت خودرو


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 16:51 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 55

خودروی 35 هزار دلاری تسلا دسته 3 به ماجرا تصویر
خودروی 35 هزار دلاری تسلا جور 3 به ماجرا تصویر
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا ساعاتی پیش خودروی گونه 3 خود را معرفی کرد . برای دیدن تصاویر زیبا و رسمی این خودرو درپی با زومیت یاور شوید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون لابه لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
خودوری مدل ۳ تسلا با قیمت ۳۵ هزار دلاری معرفی شد . این خودروی قشنگ در واقع امید ایلان ماسک است تا بتواند خودرو‌های الکتریکی را به خودروهای معمول در بازار تبدیل نماید . در پی می‌توانید تصاویر این خودروی قشنگ را که از سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد , تماشا نمایید :

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Tesla Model 3

Tesla Model 3

خودرو زانتیا خرید و فروش


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 15:45 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 46

ارزش واردات از امارات به ۷ میلیارد و ۸۴۷ میلیون دلار رسید ; اتومبیل در صدر لیست وارد شدهبها واردات از امارات به ۷ میلیارد و ۸۴۷ میلیون دلار رسید ; اتومبیل در بالا لیست وارد شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
قیمت واردات جمهوری اسلامی ایران از کشور امارات در سال قبلی به رقم ۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون دلار رسیده است که در ابتدا لیست کالاهای واردات از این مرز و بوم خودرو جای دارد .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
براساس آمار مقدماتی تجارت خارجی کشور‌ایران در سال ۹۴ , بها واردات از امارات در سال پیشین به ۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون دلار رسیده است که ۱۸ . ۸ درصد از کل واردات ایران را شامل می گردد . این مقدار نسبت به مقطع مشابه در دو سال پیشین نشان از کاهش ۳۶ درصدی داراست .

جزئیات آمار ۱۱ ماهه تجارت کشور ایران و امارات تحت عنوان دومین سهم دار وارداتی کشور‌ایران نشان می دهد که تاجران ایرانی در سالی که گذشت ۳۶۳۵ تیم کالایی را وارد ایران کردند که ۱۰ قلم بیشتر واردات به لحاظ ارزش دلاری از این مرزوبوم , ۲۶ درصد از کل واردات از امارات را دربرگیرنده می شود که خودرو و وسایل نقلیه موتوری در ابتدا جدول واردات از این مرزوبوم قرار دارند .

در ابتدا لیست ۱۰ خودکار کالای وارد شده از دید ارزش دلاری وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی سی بجز آمبولانس و هیبریدی و وسایل نقلیه دارنده موتور پیستونی درونسوز تناوبی جرقه ای لابه‌لا ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سی سی دیده می‌شوند
خودرو فروش بهمن


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 11:10 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 133

فروش سهام کشور‌ایران خودرو و سایپا به خودروسازان جهانی ; شایعه یا واقعیت؟


فروش سهام جمهوری اسلامی ایران اتومبیل و سایپا به خودروسازان جهانی ; شایعه یا واقعیت؟
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
فروش سهام کشور ایران خودرو و سایپا به خودروسازان فرنگی , خبری بود که در هفته اول بورس در سال ۹۵ باعث تغییر‌و تحول پروسه فروش سهام این دو شرکت در بازار سرمایه شد . خبر یا این که شایعه‌ فروش سهام سایپا و ایران ماشین به سیتروئن و فیات دهن به دهن می‌چرخد . همپا زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
در حالی پروسه و موج منفی داد و ستد سهام ایران اتومبیل و سایپا سرمایه‌گذاران بازار را نسبت به سرمایه‌گذاری در‌این دو کمپانی ناامید کرده بود , با تکثیر یک خبر و دو شایعه در بازار فرایند فروش سهام این دو خودروساز بزرگ خاورمیانه مثبت شد و رونق گرفت .

خبر اعلام نائب رئیس وزیر صنعت بر اساس آخرین شدن قراردادهای تازه خودروسازان داخلی با شرکای خارجی تا خرداد این سال به ملازم دو شایعه تأیید نشده فروش ۲۹ درصد سهام سایپا به سیتروئن و فروش ۱۷ درصد سهام کشور‌ایران اتومبیل به فیات باعث کنسل صف کشی سهامداران این دو شرکت برای فروش سهام شد .

دو شایعه فروش سهام دو شرکت به خودروسازان جهانی همچنین سبب ساز برگشت فرایند معامله سهام این دو شرکت به مسیر مثبت در بورس شده است .

هنوز فروش ۲۹ و ۱۷ درصد سهام سایپا و کشور ایران اتومبیل به سیتروئن و فیات هنوز از سمت مقامات این دو شرکت و مدیران دولتی تکذیب یا تأیید نشده است .

به حیث شما فروش سهام این دو شرکت به برندهای خودروسازی عالم چه تأثیری بر کیفیت محصول ها این دو کمپانی و اعتماد مردم به سایپا و کشور ایران ماشین خواهد داشت؟


خريد و فروش قيمت خودرو


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 10:02 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 89

مزدا کماکان روی تکنولوژی اسکای اکتیو پافشاری می کند


مزدا همچنان روی تکنولوژی اسکای اکتیو پافشاری می کند
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا به این یقین رسیده است که دستکم برای بازه زمانی کوتاهی نیز که شده میتواند استعمال از تکنولوژی‌های هیبریدی و برقی را در خودروهایش به تاخیر بیاندازد و به توسعه‌ی تکنولوژی اسکای اکتیو ادامه دهد . با زومیت ملازم باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
جف گایتن مدیریت بخش اروپایی مزدا در گفتگو با Auto Express اظهار‌کرد که امیدوار است محصولات تولیدی این شرکت بتوانند بدون توسل به تکنولوژی‌های جدیدی نظیر هیبرید و الکتریکی آلایندگی خویش را کاهش دهند . او افزود :

ما فکر‌می کنیم که تا نقطه نهایی این ده سال بتوانیم مصرف سوخت خودروهایمان را دست‌کم ۲۰ الی ۳۰ درصد کاهش دهیم .
او همچنین به‌این این داستان هم اشاره نمود که امیدوار است بتوانند فارغ از فایده از هیچگونه سامانه‌ی پیشران الکتریکی در خودروهایشان , به انگیزه استاندارد‌های اروپا مبنی بر رسیدن به نشر فقط ۳۵ گرم گاز دی اکسید کربن در هر کیلومتر هم دست یابند . این اهداف با به کارگیری از برنامه‌ی طولانی برهه زمانی اسکای اکتیو Skyactiv مزدا محقق خواهد شد . این استراتژی نخستین دفعه در سال ۲۰۱۰ پرده برداری و در سال ۲۰۱۱ به بازار آمد و مزدا به عبارتی برهه زمانی علنا اعلام‌کرد که خیر در سوی تکنولوژی هیبرید و خیر خودروهای برقی خواهد رفت .

اسکای اکتیو اسم تجاری دسته‌ای از تکنولوژی‌های موتور , شاسی , بدنه و باکس دنده است که با انگیزه کاهش مصرف سوخت و آلایندگی به وسیله کمپانی مزدا پباده سازی و گسترش داده شده اند . مزدا در موتورهای اسکای اکتیو ضمن عدم فایده از سیستم‌های پرخوران‌های مانند توربوشارژر و یا سوپرشارژر به ارتقاء ضریب تراکم و استفاده از سیستم پاشش سوخت جدیدی روی آورده است . ضریب تراکم موتورهای اسکای اکتیو دوچندان بالا و در حدود خودروهای فرمول یک است . در برخی مدل‌ها این ضریب تا ۱۴ به ۱ می رسد که بالاترین عدد دربین خودروهای بنزینی است . سیستم تزریق سوخت این پیشرانه‌ها هم مختلف بوده و از دسته تزریق مستقیم با انژکتورهای چندنقطه ای است که تمامی این عوامل منجر شده تا سعی و مصرف این پیشرانه‌ها پیشرفت قابل توجهی داشته باشد .

مزدا


همان گونه که در سال ۲۰۱۱ گفته شد مزدا قصد داراست تا بسط و توسعه‌ی مطلوب تکنولوژی‌های الکتریکی و هیبریدی بوسیله سایر خودروسازان شکیبایی کند , و وقتی به بازار اینگونه خودروها وارد خواهد شد که این تکنولوژی‌ها به حدی همگانی شده‌اند که قابلیت دسترسی ارزان به آن ها موجود است . ولی به لحاظ میرسد مزدا سکوت در هم اکنون آزمایش کردن یک خودروی تمام الکتریکی است که به گفته‌ی جف گایتن مزدا EV اسم داراست . گایتن از علاقه‌ی این موسسه به خودروهای برقی اذعان کرد

ما به اهمیت تکنولوژی الکتریکی در خودروها واقف هستیم و اطمینان داریم که‌این تکنولوژی در آینده نقش بسیار مهمی خواهد داشت . ما فکر میکنیم فعلا نیاز به زمانه است تا این تکنولوژی ها عمومی شده و بطور بدون نقص تجاری شوند . (
گایتن اشاره‌ای به زمان ورود قانونی و جدی مزدا بدین بخش از بازار , نکرد . البته تا جایی که می دانیم اینک دسته هیبریدی مزدا ۳ در بازار ژاپن قابل سفارش است که از مجموعه‌ی هیبریدی قضیه به کار گیری در تویوتا پریوس به کار گیری می نماید ; بالاخره پریوس سالهاست در‌این بخش از بازار حضور موفقی دارااست . احتمال دارد در سال ۲۰۲۵ هم شاهد به بازار ‌آمدن نمونه‌ای از مزدا ۲ باشیم که بر طبق نیسان لیف درست شده باشد .
خودرو فروش اقساطی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 1:01 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 55

پونتیاک ترنس‌ ام ( Pontiac Trans Am ) نوع 2016 معرفی شد


پونتیاک ترنس‌ ام ( Pontiac Trans Am ) گونه 2016 معرفی شد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تیتر این مطلب صحت دارد البته برای یافتن این سوال که چطور امکان داراست پونتیاک حتی بعداز ورشکست شدن گشوده هم نمونه‌ی تازه به بازار عرضه کند , با زومیت هم پا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
کارخانه‌ی پونتیاک در سال ۱۹۲۶ در ایالت میشیگان و شهر دیترویت تحت عنوان یکی‌از تحت مجموعه‌های شرکت عظیم جنرال موتورز فعالیتش را شروع کرد و در طی سال‌های فعالیت فراز و نشیب‌های زیادی داشت . پونتیاک سرنوشت در سال ۲۰۱۰ کلیه فعالیت‌های کارخانه و دفتر مرکزی خود را تماما متوقف کرد و کارگران این شرکت از آن به سپس با بومی شدن در کارخانه‌های نو , به مونتاژ خودروهای شورولت , کادیلاک , جی ام سی و بیوک پرداختند .


ترنس‌ام ( Trans Am ) در واقع نامی پکیجی بود که برای ارتقاء هندلینگ , سیستم فنربندی و اقتدار پیشرانه‌ی مدلی به نام Firebird سود می‌شده البته کم کم خودروی نام برده به صورت خلاصه پونتیاک ترنس ام خوانده می‌شدند و حالا بعداز گذر کرد بیشتراز 5 سال از ترک آخرین خودرو با مارک پونتیاک , شرکتی به اسم Trans AM De4pot با خرید مدرک کارشناسی و اجازه‌ی استفاده از اسم و لوگوی Trans AM , به ساخت مدلی به نام Trans AM SE Bandit Edition دست زده که دقیقا از آن 77 دستگاه ایجاد خواهد کرد .برای درک کردن این‌که Bandit Edition چه میباشد می بایست نگاهی کوتاهی به صنعت فیلم سازی ایالات متحده داشته باشیم . در سال 1977 فیلمی کمدی/ اکشن با عنوان Smokey And the Bandit با حضور برت رینولدز ( Burt Reynolds ) به روی پرده رفت که در آن , ستاره فیلم سوار بر یک پونتیاک ترانس ام مشکی رنگ میشد که ممهور به لوگوی فراوان بزرگ پرنده‌ی آتشین بر روی کاپوت جلوی خودرو بود . این طرح و رنگ از آن زمان تا به امروز الهام‌بخش بخش اعظمی از صاحبان و علاقه‌مندان ترانس ام است و از حیث آن‌ها جذابیت و اصالتی خاص دارااست .این دسته جدید که براساس شورولت کاماروی 2016 تولید شده با پیشرانه‌ی دوچندان پرقدرت ۷ . ۴ لیتری ۸ سیلندر توربوشارژردار با توان خروجی ۸۴۰ اسب بخار عرضه می گردد . در واقع شرکت ساخت کننده‌ی این ماشین , لباسی جالب برای جدیدترین کاماروی بازار دوخته که با بده بستان چراغ‌های جلو و عقب , کاپوتی تازه و کشیده ملازم با محل ورود هوای برجسته , تعویض کامل تودوزی خودرو , سقف دو تکه‌ی شیشه‌ای و برداشتن تمامی نشان‌های شورولت , آن را تبدیل به یک کاماروی ترنس ام گونه ۲۰۱۶ نموده است . در داخل اتاق و روی چرم نصیب پشت خصوصی صندلی‌های جلو , نشان راهزن‌ها ( Bandit ) حک شده و نکته جالب‌ترِ این اتومبیل امضای فرد Burt Reynolds است که در داخل کابین اتومبیل و روی داشبورد آن به چشم میخورد که بدین صورت مهر تاییدی بر اصالت این ترانس ام خواهد بود .بها هرکدام از این دستگاه‌های ترنس‌ام از ۱۱۵ هزار دلار استارت می گردد و با دقت به دست‌ساز بودن کلیه ۷۷ عدد آن , خریدار باید مدتی را تا آماده شدن خودروی خود صبر کند . به دنبال می‌توانید ویدیو‌ی تبلیغاتی معرفی ترنس‌ام ۲۰۱۶ توسط برت رینولدز را تماشا نمایید .دانلود 720p/360p

نظر شما درباره با احیای ترنس‌ام چیست؟ آیا شما نیز با دیدن دوباره یک کدام از مهیج‌ترین خودروهای عضلانی مورخ به وجد آمده‌اید؟
خريد و فروش خودرو تصادفي


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در شنبه 19 فروردين 1396ساعت 19:30 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 61

تسلا پیش از معرفی قانونی ۱۱۵ هزار پیشنهاد خرید برای نوع 3 اخذ کرده است


تسلا پیش از معرفی رسمی ۱۱۵ هزار پیشنهاد خرید برای مدل 3 دریافت کرده است
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
ایلان ماسک در مراسم معرفی نوع 3 گفت که این این مجموعه پیش از معرفی قانونی خودروی الکتریکی خود ۱۱۵ هزار توصیه پیش‌خرید اخذ نموده است که به معنای دریافت مبلغ ۱۱۵ میلیون دلار است .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
مدیریت عامل تسلا , ایلان ماسک ذکر کرد این شرکت پیش از معرفی قانونی گونه ۳ بیش تر از ۱۱۵ هزار سفارش خرید برای آن دریافت نموده است به این مفهوم که افراد مذکور بدون دیدن خودرو آن را پیش خرید کرده‌اند .

با این تعداد سفارش تسلا ۱۱۵ میلیون دلار دریافت کرده و بعداز تحویل خودرو ۴ میلیارد دلار از مشتریان خود وصول خواهد کرد . اما این اندازه برای دسته شالوده بوده و به صورت انقطاع اکثری مبلغ بیشتری برای خرید مدل‌های بالاتر پرداخت خواهند کرد .

خودروی گونه ۳ تسلا از سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار خواهد شد .

فروش خودرو اقساطی سایپا


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در شنبه 19 فروردين 1396ساعت 16:57 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 82