خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
مزدا کماکان روی تکنولوژی اسکای اکتیو پافشاری می کند

خريد خودرو باما

مزدا کماکان روی تکنولوژی اسکای اکتیو پافشاری می کند


مزدا همچنان روی تکنولوژی اسکای اکتیو پافشاری می کند
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا به این یقین رسیده است که دستکم برای بازه زمانی کوتاهی نیز که شده میتواند استعمال از تکنولوژی‌های هیبریدی و برقی را در خودروهایش به تاخیر بیاندازد و به توسعه‌ی تکنولوژی اسکای اکتیو ادامه دهد . با زومیت ملازم باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
جف گایتن مدیریت بخش اروپایی مزدا در گفتگو با Auto Express اظهار‌کرد که امیدوار است محصولات تولیدی این شرکت بتوانند بدون توسل به تکنولوژی‌های جدیدی نظیر هیبرید و الکتریکی آلایندگی خویش را کاهش دهند . او افزود :

ما فکر‌می کنیم که تا نقطه نهایی این ده سال بتوانیم مصرف سوخت خودروهایمان را دست‌کم ۲۰ الی ۳۰ درصد کاهش دهیم .
او همچنین به‌این این داستان هم اشاره نمود که امیدوار است بتوانند فارغ از فایده از هیچگونه سامانه‌ی پیشران الکتریکی در خودروهایشان , به انگیزه استاندارد‌های اروپا مبنی بر رسیدن به نشر فقط ۳۵ گرم گاز دی اکسید کربن در هر کیلومتر هم دست یابند . این اهداف با به کارگیری از برنامه‌ی طولانی برهه زمانی اسکای اکتیو Skyactiv مزدا محقق خواهد شد . این استراتژی نخستین دفعه در سال ۲۰۱۰ پرده برداری و در سال ۲۰۱۱ به بازار آمد و مزدا به عبارتی برهه زمانی علنا اعلام‌کرد که خیر در سوی تکنولوژی هیبرید و خیر خودروهای برقی خواهد رفت .

اسکای اکتیو اسم تجاری دسته‌ای از تکنولوژی‌های موتور , شاسی , بدنه و باکس دنده است که با انگیزه کاهش مصرف سوخت و آلایندگی به وسیله کمپانی مزدا پباده سازی و گسترش داده شده اند . مزدا در موتورهای اسکای اکتیو ضمن عدم فایده از سیستم‌های پرخوران‌های مانند توربوشارژر و یا سوپرشارژر به ارتقاء ضریب تراکم و استفاده از سیستم پاشش سوخت جدیدی روی آورده است . ضریب تراکم موتورهای اسکای اکتیو دوچندان بالا و در حدود خودروهای فرمول یک است . در برخی مدل‌ها این ضریب تا ۱۴ به ۱ می رسد که بالاترین عدد دربین خودروهای بنزینی است . سیستم تزریق سوخت این پیشرانه‌ها هم مختلف بوده و از دسته تزریق مستقیم با انژکتورهای چندنقطه ای است که تمامی این عوامل منجر شده تا سعی و مصرف این پیشرانه‌ها پیشرفت قابل توجهی داشته باشد .

مزدا


همان گونه که در سال ۲۰۱۱ گفته شد مزدا قصد داراست تا بسط و توسعه‌ی مطلوب تکنولوژی‌های الکتریکی و هیبریدی بوسیله سایر خودروسازان شکیبایی کند , و وقتی به بازار اینگونه خودروها وارد خواهد شد که این تکنولوژی‌ها به حدی همگانی شده‌اند که قابلیت دسترسی ارزان به آن ها موجود است . ولی به لحاظ میرسد مزدا سکوت در هم اکنون آزمایش کردن یک خودروی تمام الکتریکی است که به گفته‌ی جف گایتن مزدا EV اسم داراست . گایتن از علاقه‌ی این موسسه به خودروهای برقی اذعان کرد

ما به اهمیت تکنولوژی الکتریکی در خودروها واقف هستیم و اطمینان داریم که‌این تکنولوژی در آینده نقش بسیار مهمی خواهد داشت . ما فکر میکنیم فعلا نیاز به زمانه است تا این تکنولوژی ها عمومی شده و بطور بدون نقص تجاری شوند . (
گایتن اشاره‌ای به زمان ورود قانونی و جدی مزدا بدین بخش از بازار , نکرد . البته تا جایی که می دانیم اینک دسته هیبریدی مزدا ۳ در بازار ژاپن قابل سفارش است که از مجموعه‌ی هیبریدی قضیه به کار گیری در تویوتا پریوس به کار گیری می نماید ; بالاخره پریوس سالهاست در‌این بخش از بازار حضور موفقی دارااست . احتمال دارد در سال ۲۰۲۵ هم شاهد به بازار ‌آمدن نمونه‌ای از مزدا ۲ باشیم که بر طبق نیسان لیف درست شده باشد .
خودرو فروش اقساطی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 1:01 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 55