خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
فروش سهام کشور‌ایران خودرو و سایپا به خودروسازان جهانی ; شایعه یا واقعیت؟

خريد خودرو باما

فروش سهام کشور‌ایران خودرو و سایپا به خودروسازان جهانی ; شایعه یا واقعیت؟


فروش سهام جمهوری اسلامی ایران اتومبیل و سایپا به خودروسازان جهانی ; شایعه یا واقعیت؟
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
فروش سهام کشور ایران خودرو و سایپا به خودروسازان فرنگی , خبری بود که در هفته اول بورس در سال ۹۵ باعث تغییر‌و تحول پروسه فروش سهام این دو شرکت در بازار سرمایه شد . خبر یا این که شایعه‌ فروش سهام سایپا و ایران ماشین به سیتروئن و فیات دهن به دهن می‌چرخد . همپا زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیآزمون لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
در حالی پروسه و موج منفی داد و ستد سهام ایران اتومبیل و سایپا سرمایه‌گذاران بازار را نسبت به سرمایه‌گذاری در‌این دو کمپانی ناامید کرده بود , با تکثیر یک خبر و دو شایعه در بازار فرایند فروش سهام این دو خودروساز بزرگ خاورمیانه مثبت شد و رونق گرفت .

خبر اعلام نائب رئیس وزیر صنعت بر اساس آخرین شدن قراردادهای تازه خودروسازان داخلی با شرکای خارجی تا خرداد این سال به ملازم دو شایعه تأیید نشده فروش ۲۹ درصد سهام سایپا به سیتروئن و فروش ۱۷ درصد سهام کشور‌ایران اتومبیل به فیات باعث کنسل صف کشی سهامداران این دو شرکت برای فروش سهام شد .

دو شایعه فروش سهام دو شرکت به خودروسازان جهانی همچنین سبب ساز برگشت فرایند معامله سهام این دو شرکت به مسیر مثبت در بورس شده است .

هنوز فروش ۲۹ و ۱۷ درصد سهام سایپا و کشور ایران اتومبیل به سیتروئن و فیات هنوز از سمت مقامات این دو شرکت و مدیران دولتی تکذیب یا تأیید نشده است .

به حیث شما فروش سهام این دو شرکت به برندهای خودروسازی عالم چه تأثیری بر کیفیت محصول ها این دو کمپانی و اعتماد مردم به سایپا و کشور ایران ماشین خواهد داشت؟


خريد و فروش قيمت خودرو


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 10:02 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 89