خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
ارزش واردات از امارات به ۷ میلیارد و ۸۴۷ میلیون دلار رسید ; اتومبیل در صدر لیست وارد شده

خريد خودرو باما

ارزش واردات از امارات به ۷ میلیارد و ۸۴۷ میلیون دلار رسید ; اتومبیل در صدر لیست وارد شدهبها واردات از امارات به ۷ میلیارد و ۸۴۷ میلیون دلار رسید ; اتومبیل در بالا لیست وارد شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
قیمت واردات جمهوری اسلامی ایران از کشور امارات در سال قبلی به رقم ۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون دلار رسیده است که در ابتدا لیست کالاهای واردات از این مرز و بوم خودرو جای دارد .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
براساس آمار مقدماتی تجارت خارجی کشور‌ایران در سال ۹۴ , بها واردات از امارات در سال پیشین به ۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون دلار رسیده است که ۱۸ . ۸ درصد از کل واردات ایران را شامل می گردد . این مقدار نسبت به مقطع مشابه در دو سال پیشین نشان از کاهش ۳۶ درصدی داراست .

جزئیات آمار ۱۱ ماهه تجارت کشور ایران و امارات تحت عنوان دومین سهم دار وارداتی کشور‌ایران نشان می دهد که تاجران ایرانی در سالی که گذشت ۳۶۳۵ تیم کالایی را وارد ایران کردند که ۱۰ قلم بیشتر واردات به لحاظ ارزش دلاری از این مرزوبوم , ۲۶ درصد از کل واردات از امارات را دربرگیرنده می شود که خودرو و وسایل نقلیه موتوری در ابتدا جدول واردات از این مرزوبوم قرار دارند .

در ابتدا لیست ۱۰ خودکار کالای وارد شده از دید ارزش دلاری وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی سی بجز آمبولانس و هیبریدی و وسایل نقلیه دارنده موتور پیستونی درونسوز تناوبی جرقه ای لابه‌لا ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سی سی دیده می‌شوند
خودرو فروش بهمن


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 11:10 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 133