خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده

خريد خودرو باما

پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای محل ورود و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خود سفارش داده است که برای توربوشارژر زیاد مطلوب است . هرچند بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نمی‌باشد البته ممکن است که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . در ادامه با زومیت ملازم باشید تا از طرح نو مزدا مطلع شوید .

آیفون 7 با ضمانت نامه اصلی امتحان لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
نهایی باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ باز می گردد که مربوط به نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می کنید , است ( RX - 8 که همواره یاد پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , اما هیچ وقت توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان طرفداران خود را با طرح‌های مفهومی جدید و شایعات در امر برگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت می کنند , ولی اغلب وقت ها به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی دوچندان از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار جلوگیری به کار می آید .

مزدا

ولی اخیراً مزدا به خودروسازان نشان بخشید که با تغییرات در پباده سازی می‌تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به خودرو بیفزاید , براین اساس امیدها مقداری قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به ثبت رسیده و یکسری هفته گذشته در معرض عموم قرار گرفته است , نشان میدهد که بده بستان طرح ( layout ) هوای محل ورود و گاز خروجی میتواند برای نصب توربو شارژر بسیار کارآمد باشد . پباده سازی تازه , راهگاه خروجی هوا ( یا گازهای حاصل از احتراق ) را در بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه ورودی هوا را هم به صورت مستقیم و از پایین محیط موتور پیش بینی نموده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ سکو نسبت به طرح قدیم تغییر تحول چیدمان داشته است . این نتیجه مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده‌است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده‌است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میشود و بعد از روش یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل می گردد . این عمل موجب پاسخ پرسرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می‌شود . البته اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .


پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای رجوع و برگشت مجدد پیشرانه‌های دوار وجود ندارد . مانع ها بسیاری برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی صورت موجود است , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را سر در گم نموده است . این در حالا است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک می نماید . این شرکت به کوچک سازی دوری ناپذیر پیشرانه پیستونی کمک شایانی می‌کند و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز ایجاد خواهد شد و بهبود مصرف سوخت سوای کاهش توان پیشرانه در دستور کار قرار خواهد گرفت .


خودرو فروش فوری


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 0:54 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 44