خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا جور 3 را بر عهده دارد

خريد خودرو باما

ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا جور 3 را بر عهده دارد


ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا دسته 3 را بر عهده دارد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا دسته ۳ از کابین دوچندان عجیبی بهره‌مند است به طوری که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد نیست و تمامی امور توسط یک صفحه نمایش پهناور کنترل میگردد . در ادامه با زومیت ملازم باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این اتومبیل آگاه گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تسلا ( Tesla ) به اتخاذ ایده‌های طراحی غیر معمول برای خودروهای خویش آوازه داراست و این رویه به طراحی داخلی تولید ها این مجموعه هم سرایت نموده است . در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های داخل کابین با نمایشگری وسیع به هیچ عنوان معمول وجود ندارد ; ولی تسلا این منش را برای جدید‌ترین محصول خود در پیش گرفته است ; جور 3 برای ساخت انبوه در بازار انگیزه گذاری شده است . طبق خبر‌ها پخش شده کمپانی ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین جور 3 را برای تسلا تولید خواهد کرد .

تسلا TESLA

سایر تولیدها تسلا نظیر دسته اس هم از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خویش منفعت می برند و به همین علت تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در مدل ۳ امری عجیب و بدور از انتظار نبود . طراحی داشبورد دسته ۳ به گونه‌ای آتی گرایانه تاسیس شده است چون‌ هیچ مدل مانیتور یا این که نشان‌دهندی در برگه کیلومتر پشت فرمان وجود ندارد . تمام اوامر و داده ها توسط نمایشگر افقی در جهت راست راننده در دست گرفتن و سناریو داده می گردند .

رویتر گزارش داده است که تسلا شرکت ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مورد بهره در خودروی نوع ۳ خود تعیین کرده است . این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK , شرکتی که نمایشگرهای بزرگ مورد استفاده در مدل‌های اس و ایکس تسلا را مهیا می کرد , را مناسب تشکیل داد نمایشگر‌ها دلخواه و ارزان خودروی مدل ۳ ندانسته است و ال‌جی تجهیزات بیشتری در این باره در چنگ تسلا قرار داده است .


گونه سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا در مورد منفعت از نمایشگر‌های بزرگ به عنوان صرفا ابزار اکران داده ها به سرنشینان , تیتر کرده که‌این موضوع هنوز در دست توسعه است و در مرور عصر از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در جهت بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد داد .

تسلا TESLA

به حیث شما تعیین کمپانی ال جی برای تأمین ورقه نمایش‌های مدل سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر می‌توانند خوب تر از ال جی عمل کنند؟
خودرو فروش فوري


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 9:20 توسط Ottesen Vinding | | تعداد بازدید : 47